< Geri

Çakra ve aura tedavisi neden yapılır?

Çakra ve aura tedavisi, bizi ruhsal olarak daha iyi bir hale getirmeye yardımcı olur. Peki çakra ve aura tedavisi neden yapılır?

Tamamlayıcı Tıp 07.01.2022 - 00:35
nhnakademi.com

İstanbul'da bu tedaviyi yapan sınırlı kurum bulunmaktadır. Bunlardan biri de Vital Fulya bünyesinde bulunan Natürel Sağlık kliniğidir.

Çakra dengeleme, yedi çakra veya enerji merkezinden oluşan eski Hint inancını temel alır. Her açıdan sağlıklı bir insanın tüm çakraları dengededir ve enerjileri tamdır.

Çakraların durumu fiziksel, zihinsel ve ruhsal durumumuzun aynasıdır. Dengede olmamaları bizim de dengede olmadığımızı gösterir.

Uzun süren hastalıklar, ağır tedaviler, büyük üzüntüler, yoğun stres, parasal kayıplar bizi fiziksel olarak zayıf düşürür, duygusal dengemizi bozar, ruhumuzu yorar.

Çakralar ve aura üzerinde yapılan terapi, tıbbi tedaviler, psikolojik terapiler veya ruhsal çalışmaların bütünleyicisidir.

Çakralarımızın yetersiz ya da dengesiz çalışması, tedavilerin, terapilerin yeterince sonuç vermemesine ya da geri tepmesine neden olabilir. Enerji bedeni üzerinde yürütülen bu dengeleme ve güçlendirme terapisi, şifalandırıcı bir enerji duşu etkisi yaratır.

Meridyenler üzerinden akan enerji ile hormonlar dengelenir, organlar şifalanır, yaşam gücü artar, bu şekilde fiziksel bedenin uyumlu çalışması desteklenir.

Detaylı bilgi için: http://www.naturelsaglik.com.tr/

 

DİĞER HABERLER